Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Wrocław ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafka na buty

Problem z zakupem odpowiednich mebli do swego mieszkania już od ...